Wnętrzarskie trendy 2022 – kolory ziemi cały czas na topie

by redakcja serwisu
wystroj wnetrz

Wnętrzarskie trendy 2022 to przede wszystkim stawianie na potencjał, jaki daje natura. Wśród modnych kolorów znalazło się szczególne miejsce dla barw ziemi – szczególnie dla zieleni w wydaniu butelkowym. Niesamowicie łączy się ona szczególnie ze złotymi tonacjami wprowadzając do wnętrza elegancję oraz szyk. W trendach jest także nieśmiertelna klasyka gatunku – biel w każdym wydaniu. Na jaką paletę barw warto jeszcze stawiać? Sprawdźmy.

Jakie kolory ziemi są modne w 2022?

Wśród modnych kolorów ziemi 2022 bardzo wysokie miejsce należy się rzecz jasna zieleni. Nie dość, że jest to barwa bardzo plastyczna – można z powodzeniem ją łączyć i wpisuje się w każde wnętrze, to jeszcze przy okazji nie można zapominać o tym, że jest bezapelacyjnie związana z naturą. Wszelkiej maści rośliny to właśnie różne odcienie zieleni – nie może jej więc zabraknąć w modnych wnętrzach 2022 w których bardzo ważną rolę odgrywa styl eko. Zieleń w modnym wydaniu jest utrzymana zwłaszcza w butelkowym tonie. Ciemna toń zieleni zestawiona z jasnymi dekorami czy też złotymi tonacjami stworzy przytulną atmosferę i wprowadzi do pomieszczenia nutę elegancji.

Biele i brązy cały czas na topie – modne wnętrza 2022

W modnych wnętrzach 2022 bardzo mocno widać wpływ bieli oraz brązów. Nie można w tym otrzeć się o nudę, a wręcz przeciwnie. Mimo że biel jest już klasyką gatunku, to może wprowadzić do wnętrza niemałe aranżacyjne zamieszanie. Trzeba jedynie odpowiednio przemyśleć działania. Dodatkowo można sprawić, że nie do końca jej przeciwnicy będą mogli się cieszyć. Dlaczego? Stworzymy wnętrze przytulne, a to z bielą dla wielu nie ma wiele wspólnego. Do łask projektantów wkradły się także brązy.

Można śmiało powiedzieć, że w każdym wydaniu. Co więcej – każdorazowo kiedy wchodzimy do mieszkania utrzymanego właśnie w brązowym tonie możemy poczuć się bardzo elegancko. Trzeba wiedzieć tylko jak wykorzystać odpowiednio potencjał tejże barwy. Nie jest to trudne, jeśli w odpowiedni sposób się do tego zabierzemy.

Kolory ziemi bardzo dobrze radzą sobie we wnętrzach. Można z powodzeniem powiedzieć, że doskonale wpływają na jakość przebywania w nich. Nie bez znaczenia pozostaje także to, że nic nie wskazuje na to, iż miałoby się to zmienić. Są i będą na topie, więc stawiając na nie mamy gotowy przepis na modne wnętrze w najbliższych latach.

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz