Konwersacje z nativem – Kluczowe zalety

by redakcja serwisu
kurs angielskiego

O zajęciach z native’ami pisze się teraz wiele, a lekcje prowadzone przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym stały się niezwykle rozchwytywane. Konwersacje z angielskim native speakerem, pod okiem dobrze przygotowanego nauczyciela, mogą dostarczyć uczniom wyjątkowe korzyści. Oto największe korzyści kursu języka angielskiego z native speakerem.

Język angielski z native speakerem to styczność z realnym językiem angielskim

Im bardziej żywy jest język, z którym masz kontakt, tym szybciej osiągniesz swój cel. Język angielski z native speakerem to rodzaj edukacji, w której tworzysz rzeczywistą sytuację konwersacji i możesz w czasie rzeczywistym poprawiać błędy.

Z nativem osiągasz pewność siebie w mówieniu

Ucząc się języka angielskiego przez lekcje z nativem (np. podczas kursu angielskiego online przez Skype – https://talkback.pl/angielski-przez-skype) ustawicznie udoskonalasz swój język. Rozmawiając z nativem ćwiczysz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Native poszerza Twoje horyzonty

Zajęcia o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą okazać się zauważalnie krótszą, a także bardziej przyjemną drogą do językowego rozwoju. W dodatku nauka angielskiego robi się bez porównania łatwiejsza, kiedy poznajesz, że Twój lektor jest interesującym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych tematów.

Nauka angielskiego z native speakerem to spójny akcent

W dzisiejszych czasach niełatwo stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już ponad kilkaset. Jeśli urzeka Cię akcent Amerykanów, poszukaj native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim marzeniem jest szlifowanie brytyjskiej wymowy, zwróć uwagę na native’ów  urodzonych w UK.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

Kiedy kurs angielskiego prowadzi lektor z polski, pokusa mówienia do niego w języku polskim jest ogromna. Język angielski z nativem jest wyzwaniem i motywacją, co prędko daje wspaniałe wyniki. Utalentowany native wie, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz