Platforma wibracyjna – idealne urządzenie dla osób zabieganych

by redakcja serwisu
wysoka jakość

Regularne ćwiczenia fizyczne kształtują charakter, poprawiają samopoczucie, zapobiegają różnym dolegliwościom i pozwalają poprawić sylwetkę. Czy możliwe jest cieszenie się tymi korzyściami, gdy na co dzień na aktywność wygospodarować można dosłownie kwadrans? Idealnym urządzeniem dla osób zabieganych, które chcą pozostać w formie, jest platforma wibrująca. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego warto ją wybrać.

Szybki, intensywny trening dzięki platformie do ćwiczeń

Każdy z nas po powrocie z pracy zasługuje na chwilę dla siebie, aby móc „wylądować” oraz zastanowić się, jak spędzić ostatnie godziny dnia. Często zdarza się, że taki powrót z pracy nie oznacza jednak końca zawodowych obowiązków, a jeśli nie czekają na nas ważne maile i raporty do napisania, w ich miejsce mogą pojawiać się domowe porządki lub zakupy. Mając zatem dla siebie dosłownie wolny kwadrans, trzeba wykorzystać go sprytnie i efektywnie, w czym pomaga platforma do ćwiczeń. Jest to urządzenie fitness generujące wibracje.

Umożliwia wykonanie kompleksowego treningu ciała już w kilkanaście minut. Na platformie można po prostu stać, pozwalając wibracjom na stymulowanie wszystkich mięśni do pracy – lub wybrać pozycję, w której najbardziej zaangażowane będą konkretne grupy mięśniowe. Mimo że stanie na platformie może kojarzyć się z odpoczynkiem, wystarczy na nią wejść, by przekonać się, że wrażenia są naprawdę intensywne. A jeśli chcesz poczuć jeszcze więcej, w dowolnym momencie możesz zwiększyć prędkość i zacząć wykonywać ćwiczenia.

Dzięki wibracjom generowanym przez platformę wibracyjną trening staje się mocniejszy, a jego efekty szybciej odczuwalne. W czasie stania na platformie, robienia brzuszków, pompek czy wykroków, mięśnie wykonują większą pracę niż wtedy, gdybyśmy realizowali te serie na standardowym, nieruchomym podłożu. Muszą nie tylko sprostać wysiłkowi, jaki im zadajemy, ale dodatkowo poradzić sobie z oddziaływaniem wibracji. Już jeden kwadrans wystarczy, by poczuć tyle, co po przynajmniej półgodzinnym, tradycyjnym treningu.

Platforma wibracyjna PowerBoard 3.0. marki Casada

Tak intensywny, efektywny i szybki trening będzie możliwy, jeśli skorzystamy z urządzenia o wysokiej jakości i niezawodności. W swojej ofercie ma je niemiecka marka Casada, która od lat specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań wspierających zdrowie i samopoczucie. Platforma PowerBoard 3.0. to najnowszy model dostępny w asortymencie producenta. Pracuje płynnie i dostarcza mocne wrażenia, a przy tym jest łagodna dla stawów. Prawdziwa moc jest zatem połączona z dbałością o kondycję wrażliwych partii naszego ciała.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Casada i do zapoznania się z tym modelem o imponującej funkcjonalności i nowoczesnym wyglądzie. Warto sprawdzić też inne produkty marki zaprojektowane dla osób dbających o sylwetkę i mobilność. Polecamy urządzenia do masażu oraz masażery ręczne z najnowszej oferty cenionego niemieckiego producenta.

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz