Poszukiwania mebli na lata

by redakcja serwisu
meble na lata

Zdając sobie sprawę z tego ile kosztują porządne meble wiele osób kupuje je raz na pięć lub nawet dziesięć lat. Przy tym warto podkreślić, że meble dobrej jakości mają wysokie ceny.

Meble firmy dekort

Firma Dekort produkcją mebli zajmuje się już od 1981 roku. Jest to więc podlaska firma z tradycjami. Dekort meble mają na rynku swoją renomę, której nikt nie jest im w stanie odebrać. Firma zajmuje się produkcją mebli drewnianych. Są to meble tworzone z pasją. Dopasować je można do każdego wnętrza. Ich nowoczesne i estetyczny design zapewniają wykończenie każdego wnętrza domu. Meble te dodatkowo są wytrzymałe, ponieważ stworzone z najlepszej jakości drewna.

Co obejmuje oferta firmy

Dekort meble produkują elementy, które znaleźć mogą się w każdym pomieszczeniu w domu. Są to meble z przeznaczeniem do:

  • salonu,
  • pokoju dziennego,
  • sypialni,
  • jadalni,
  • garderoby.

Każdy klient jest tutaj w stanie wybrać dla siebie element, który będzie współgrał zresztą aranżacji wnętrza.

Co zapewnia taką jakość?

W przypadku firmy Dekort najwyższą jakość widzi się już w trakcie produkcji mebli. Stosowane jest lite drewno najwyżej jakości. W meblach tych znajdują się wysokogatunkowe forniry i okucia, które są twarde jak skała. Dodatkowym aspektem wpływającym na wysoką jakość tych mebli jest fakt, że wykonane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy element. Tym samym więc meble wykonane są w sposób estetyczny ale i trwały. Firma dba również o to, aby być przyjazną dla środowiska o czym świadczą liczne certyfikaty.

Jakość została doceniona

Dekort meble zostały docenione dwukrotnie. Międzynarodowe Targi Meblarskie zorganizowane w 2008 roku przyniosły wyróżnienie w postaci statuetki Diament Meblarstwa 2008 przyznanej przez portal meble.pl. Na tych samych targach dodatkowo wyróżniona została kolekcja Delta. Zaś w 2010 roku na tych samych targach wyróżnienie otrzymała inna kolekcja mebli. Uznanie zyskały meble jadalniane z kolekcji Oslo.

Różne kolekcje i różne gusta

Firma wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów projektuje meble w różnych kategoriach. Klient ma więc możliwość wyboru mebli, które będą dla niego najbardziej odpowiednie. Może wybrać spośród mebli projektowych do różnych wnętrz i stylów. Meble firmy Dekort są dostępne w wielu sklepach internetowych ale również w sklepach stacjonarnych. Każdy klient znajdzie dla siebie coś spośród różnorodnej oferty firmy. Meble firmy Dekort można kupować również na raty. Jest to świetna alternatywa dla kupującego, który nie musi wykładać naraz większej ilości gotówki.

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz