Kompleksowe wyposażenie każdej kuchni lokalu gastronomicznego

by redakcja serwisu
sprzety gastronomiczne

Poszukujesz profesjonalnego sprzętu do wyposażenia lokalu gastronomicznego? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Posiadamy wszystko, co niezbędne do kuchni. Sprawdź nasz sklep. Doradzimy Ci w wyborze najlepszego sprzętu na rynku

Kompleksowe wyposażenie dla gastronomii

Oferujemy urządzenia dostosowane do dużych i małych lokali gastronomicznych. Sprzęt do obróbki termicznej, zmywarki, chłodziarki, zamrażarki, wyposażenie pizzerii, zastawy stołowe, czy chemię profesjonalną. Tylko u nas znajdziesz produkty najwyższej jakości od sprawdzonych i pewnych producentów. To wysoka jakość sprzętu od najlepszych producentów i fachowy projekt naszych wykwalifikowanych pracowników.

Zmywarki podblatowe

To niezbędne wyposażenie każdego lokalu, w którym konieczna jest sterylność naczyń i zastawy stołowej. Kompaktowe urządzenia sprawdzą się zarówno w dużych restauracjach, jak również w lokalach o niewielkim metrażu. To duża oszczędność czasu i wody podczas zmywania.

Grille gastronomiczne

To wielofunkcyjny sprzęt do przypiekania mięsa, ryb, warzyw i pieczywa. Dzięki temu szybko i sprawnie można przygotować różne potrawy. To solidna konstrukcja i ergonomiczne kształty, by zmieścić urządzenie w każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu.

Taborety gastronomiczne

Sprzęt dedykowany pod technologię indukcyjną. Może służyć jako samodzielne stanowisko pracy podczas codziennych czynności lub jako uzupełnienie brakującego miejsca do obróbki termicznej. Wysoka jakość wykonania oraz duża powierzchnia grzejna.

Piece elektryczne gastronomiczne

Urządzenia przeznaczone dla gastronomii do obróbki termicznej i przygotowywania potraw dla klientów. Piece dostępne zarówno dla dużych restauracji, jak również małych lokali. Dostosowane do wymogów każdego lokalu.

Piece konwekcyjno-parowe

Produkty, które nie tylko zachowują smak potraw, ale również zapewniają posiłkom kruchość i wilgotność dzięki obróbce termicznej z udziałem pary. Wysoka jakość wykonania, trwałość i żywotność zapewnia długie użytkowanie sprzętu.

Doradztwo, projekt, montaż i serwis

Sklep hybryda-gastro.pl oferuje nie tylko sprzęt dla gastronomii, ale również fachowo doradzi jak wybrać niezbędne zestawy dla Twojego lokalu. Montaż poprzedzony jest odpowiednim projektem. Firma oferuje również serwis urządzeń, co zapewnia klientom wszechstronną obsługę w każdej sytuacji. Sprawdź ofertę i zamów projekt już dziś. Zespół naszych profesjonalistów oceni zapotrzebowanie twojego lokalu na sprzęt i wykona bezpłatny projekt. Zapraszamy.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz