Hurtownia z najlepszymi urządzeniami i akcesoriami GSM

by redakcja serwisu
hurtownia gsm

Mająca swą siedzibę na Górnym Śląsku, Hurtownia Pro-Link zaprasza do współpracy wszystkich, którzy szukają rzetelnego kontrahenta, będącego w stanie zapewnić dostawy nie tylko podstawowych urządzeń mobilnych takich jak telefony GSM smartfony, lecz także wszelkich akcesoriów jak: słuchawki głośniki urządzenia Bluetooth czy kable USB kable Audio. Jakkolwiek hurtownia znajduje się w podkatowickim Mikołowie, doświadczeni pracownicy pomogą w doborze niezbędnych towarów i poprowadzą w zakupach online, poprzez własną stronę internetową.

Hurtownia inna niż wszystkie – Pro-Link z Mikołowa

O wyjątkowości hurtowni Pr-Link decyduje przede wszystkim zespół pasjonatów sprzętu mobilnego. Jak bowiem dobrze wiemy z życia codziennego, najlepszą sytuacją jest, gdy sprzedawca oferujący nam swój towar jest nie tylko znawcą danej branży, ale naprawdę szczerze zainteresowany jest wszelkimi nowinkami z danej dziedziny i po prostu – lubi to, co robi. Rzecz jasna, idealny pracownik hurtowni sprzętu GSM, to taki, który na bieżąco, stale śledzi trendy w tej szybko zmieniającej się branży.

Możemy więc zapewnić, że gdy zajrzysz na naszą stronę, by wybrać najlepsze uchwyty stojaki, baterie akumulatory czy karty pamięci pendrive, spotkasz się z fachowym i pełnym pasji doradztwem.

Wybierz, przedyskutuj z nami swe zakupy i zamów, a przekonasz się, iż potrafimy być szybsi od konkurencji – na towar nie będziesz czekał długo, a przyjedzie on do Ciebie w stanie nie wzbudzającym jakichkolwiek wątpliwości! Przez cały czas realizacji zamówienia dbamy oczywiście o stały kontakt z klientem. Partia sprowadzonych specjalnie dla Ciebie produktów takich jak smartwatch zegarki opaski sportowe, dotrze nieuszkodzona, profesjonalnie zapakowana i gotowa na ekspozycję w Twoim sklepie stacjonarnym.

Tablet laptop, a może telefony GSM smartfony? Tylko w hurtowni Pro-Link!

Jeśli odwiedziłeś już nasz serwis, przekonałeś się, iż posiadamy ogromny i stale odświeżany katalog produktów różnych typów. Nasz asortyment obejmuje między innymi urządzenia mobilne telefony GSM smartfony, tablety multimedialne. O naszej sile rynkowej decyduje jednak przepastna oferta akcesoriów, wśród nich wymienić możemy:

• ładowarki GSM zasilanie i kable łączące urządzenia, (także te do fast-charging),

• karty pamięci do telefonów i aparatów fotograficznych,

• nadal poszukiwane przez klientów – mimo rozwoju technologii zdalnych serwerów – małe, ale niezawodne pendrive,

• etui i pokrowce do telefonów – muszą znaleźć się na półce lub podstronie każdego dobrego sklepu,

• słuchawki głośniki urządzenia Bluetooth, zarówno słuchawki bezprzewodowe, jak i te na kablu łączącym, to chyba obok etui i szkła hartowanego najczęściej wybierane przez Klientów akcesorium do smartfonów.

Hurtownia GSM – Pro-Link Sp. z o.o.

ul. Szarotek 2, 43-190 Mikołów

NIP: 5492444218, REGON: 36429027200000

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz