Endermologia – dla kogo?

by redakcja serwisu
zabiegi

Obecnie dzięki dynamicznemu rozwojowi medycyny estetycznej na rynku możemy spotkać naprawdę wiele zabiegów i sposobów kuracji, dzięki którym możliwe jest poradzenie sobie z bliznami, czy też innymi niedoskonałościami, których chcemy się pozbyć. Czym jest endermologia, dla kogo ona jest i z czym pozwala sobie poradzić?

Czym jest endermologia i gdzie się ją wykonuje?

W dużym skrócie endermologia w Białymstoku to rodzaj zabiegów, które opierają się na wykorzystaniu urządzeń do zabiegów endermologii. Polegają one na wykorzystaniu podciśnienia wraz z rolkami. Gdy głowica przylega do skóry, to zasysa fałd skórno-tłuszczowo-mięśniowy i dodatkowo oddziałuje na niego za pomocą dwóch rolek. Same zabiegi nie wymagają więc wstrzykiwania jakichkolwiek substancji do ciała.

Z pomocą endermologii zabieg na blizny potrądzikowe w Białymstoku można wykonać w dobrych gabinetach kosmetycznych, czy też w klinikach medycyny estetycznej wyposażone w odpowiedni sprzęt, który jest wręcz wymagany w tego typu zabiegach. Najczęściej takowe gabinety odszukamy z pomocą internetu.

Dla kogo przydatne mogą być zabiegi endermologii?

Zabiegi endermologii mogą okazać się naprawdę przydatne dla wielu osób. Opracowano je przede wszystkim z myślą o osobach, które chcą pozbyć się nieestetycznie wyglądających blizn czy też zrostów. Można z ich pomocą usunąć więc blizny potrądzikowe, czy też takie powstałe w wyniku wypadków i innych nieprzyjemnych sytuacji. Endermologia pomaga jednak w rozwiązaniu znacznie większej ilości problemów.

To, z czy, pomaga endermologia to na przykład cellulit, a dokładniej redukcja. Zabieg endermologii pozwala bowiem na rozbicie agregatów tłuszczowych. Dobrze radzi sobie również ze stymulacją tkanki łącznej, czy też z rozmasowaniem tkanki mięśniowej, co pozwala na niwelowanie nierzadko bardzo bolesnych skurczy. Dodatkowo można liczyć na przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej, co przydatne jest w walce z jej nierównomiernym rozmieszczeniem.

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz