Handel na KuCoin

by redakcja serwisu
bitcoiny

Bitcoin bije kolejne rekordy, zarówno wzrostów, jak i popularności. Wiele osób myślących o nabyciu kryptowaluty Bitcoin na miejsce do jego zakupu chciałoby wybrać dobrą i sprawdzoną platformę internetową, na której nie będzie trzeba tracić dużej ilości czasu, by dokonać rejestracji. Jedną z takich lokalizacji jest KuCoin.

Giełda KuCoin – informacje i opinie

Giełda KuCoin powstała na Seszelach w 2017 roku, w momencie dużych wzrostów Bitcoina, kiedy rosło zainteresowanie tą kryptowalutę i dużo mówiło się o niej w mediach. Ogromną zaletą platformy, dla osób, które są handlować nie tylko Bitcoinem, ale też wieloma innymi walutami, jest fakt że serwis ma w swojej ofercie aż 250 różnych kryptowalut, na których można dokonywać transakcji kupna i sprzedaży. Giełda jest również emitentem własnej kryptowaluty o nazwie KuCoinSkares. Inwestorzy mają szansę otrzymać od władz serwisu środki pieniężny wskazując błędy w działaniu systemu, co przyczynia się do dobrego odbioru giełdy przez traderów.

KuCoin ciągle udoskonala swój serwis i poszerza zakres oferowanych do handlu kryptowalut mając coś w planach i dalszy rozwój i zwiększenie liczby walut aż do 1000. Z czasem giełda zdobyła przyjazne nastawienie ze strony inwestorów, a swoją siedzibę przeniosła do Hongkongu, gdzie mieści się do dziś.

Opinie o KuCoin są w przeważającej części pozytywne dzięki wykresom i funkcje oferowane przez serwis. Przy ich pomocy można dokonywać analiz pozwalających na zakup W najlepszym momencie. Traderzy są też zadowoleni z wielu zabezpieczeń, stanowiących ochronę ich kapitału.

Założenie konta w serwisie i handel

Rejestracja na KuCoin przebiega łatwo i można jej dokonać na oficjalnej stronie giełdy. Po podaniu swoich podstawowych danych w tym numeru telefonu oraz maila należy potwierdzić rejestracje linkiem weryfikacyjnym. Po dokonaniu bezpłatnej wpłaty środków możliwe jest zaczęcie handlu, którego dokonywać można całodobowo. Przez cały czas, znajdując się w dowolnym miejscu na ziemi przy pomocy kilku kroków można stać się posiadaczem jednej z wielu kryptowalut oferowanych przez KuCoin. Panel jest czytelny i pomimo swojej złożoności oraz rozgałęzienia a przejrzysty sposób pokazuje aktualne kursy kryptowaluty udostępnionych do handlu. Zakupów można dokonywać również korzystając z aplikacji mobilnej.

KuCoin ma bardzo dużą liczbę użytkowników, sięgającą w różnych krajach świata paru milionów. Traderzy darzą ten serwis sympatią i doceniają jego wyszukane funkcje oraz dobre nastawienie serwisu do klientów.

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz