Gra Agon – dla kogo?

by redakcja serwisu
gra komputerowa

Gra Agon to niezwykle wciągający tytuł osadzony w Starożytnej Grecji. Czy jednak jest to rozgrywka dla każdego?

Gra Agon – wyjątkowa gra fabularna o starożytnej Grecji

W naszym kraju fabularne gry RPG mają naprawdę spore grono oddanych fanów, którzy są w stanie zbierać się na wielogodzinne sesje nad niektórymi tytułami. Nic więc dziwnego, że na scenie twórców tego typu gier możemy również znaleźć polskie firmy, które nieraz są w stanie zaprezentować naprawdę intrygujące propozycje lub tworzyć polskie edycje popularnych za granicą tytułów. Jedną z nich jest gra Agon, która w Polsce jest dystrybuowana przez Stinger Press, choć oczywiście została również spolszczona i przygotowana pod potrzeby naszego rynku. Akcja gry osadzona jest w Starożytnej Grecji. Jak możemy czytać w opisie tego tytułu, naszym zadaniem jest stworzenie herosa lub heroiny, którzy następnie są wysyłani na mroczny archipelag, na którym są w stanie budować swoją legendę.

Kto odnajdzie się przy grze Agon?

Gra Agon wydawana w Polsce przez wydawnictwo gier fabularnych Stinger Press to ciekawa gra z prostymi mechanikami, dzięki czemu będzie ona stanowiła niski próg wejścia dla osób, które nie są zbytnio zaznajomione z tym, jak wyglądają fabularne gry RPG. Zasady są proste, lecz sama fabuła naprawdę wciągająca. Oczywiście najlepiej odnajdą się osoby, które są jakkolwiek zainteresowane historią Starożytnej Grecji – jest to tytuł zdecydowanie dla nich. Nie oznacza to jednak, że inni nie będą w stanie zainteresować się ciekawymi opcjami, które oferuje ta gra.

Jak najlepiej jest zakupić grę Agon?

Grę Agon jesteśmy w stanie zakupić w polskiej edycji na wiele sposobów. Oczywiście jednym z nich jest udanie się na stronę wydawnictwa, które zajmuje się dystrybucją tej gry w Polsce i zakupie jej bezpośrednio od niego. Polska wersja gry Agon dostępna jest jednak w kilku innych sklepach skupionych na fabularnych RPG-ach. Tak naprawdę to, gdzie zakupimy ten tytuł, zależy już tylko i wyłącznie od naszych preferencji i wygody.

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz