Aplikacja Lite Taxi KRK wchodzi na krakowski rynek wymiatając konkurencję

by redakcja
Lite Taxi KRK

Zamawianie taksówki przez aplikację miało być proste i wygodne, ale być może i Tobie zdarzyło się trafić na rozwiązania trudne w obsłudze, w których popełniono mnóstwo błędów. Ostatnio na krakowskim rynku pojawia się aplikacja Lite Taxi KRK, która jest odpowiedzią na oczekiwania tych, którym zależy na szybkim i wygodnym zamawianiu taksówki.

Lite Taxi KRK – intuicyjna aplikacja do zamawiania taksówki

Aplikację Lite Taxi KRK możesz pobrać z Google Play lub z AppGallery. Żeby się zarejestrować, wystarczy, że podasz swój numer telefonu i dane lub nick. Do realizacji kursu potrzeba minimum danych – numer telefonu i hasło identyfikujące, o którym należy poinformować kierowcę taksówki. Dowozu do wskazanego miejsca możesz potrzebować w różnych sytuacjach. Możesz być zmęczony, niewyspany czy też nietrzeźwy – w każdym przypadku poradzisz sobie z zamówieniem taksówki, gdyż jest to bardzo łatwe i, jak już wiesz, nie wymaga wielu informacji. Projektując nasze rozwiązanie, braliśmy pod uwagę potrzeby osób mieszkających w Krakowie – to aplikacja lokalna.

Aplikacja Lite Taxi KRK wchodzi na krakowski rynek wymiatając konkurencję

Wyjątkowe cechy aplikacji Lite Taxi KRK

Lite Taxi KRK wyróżnia się na tle innych aplikacji. Powstała ona z myślą o zadowoleniu użytkowników i zapewnieniu im jak najlepszych możliwości korzystania z taksówek. Choć Kraków jest dużym miastem, to nie będziesz długo czekać na pojawienie się auta po jego zamówieniu. Nasze taksówki rozlokowane są na terenie różnych dzielnic. Lite Taxi KRK to aplikacja dająca szerokie możliwości, a w tym:

 • Śledzenie na żywo trasy auta, które do Ciebie jedzie i którym się poruszasz. Nie musisz stać 15 minut na deszczu i czekać na taksówkę. Wyjdziesz na ulicę, kiedy zauważysz, że nasz samochód jest w pobliżu.
 • Geolokalizację, dzięki której nie musisz wpisywać adresu, pod którym mamy Cię odebrać. Nasz kierowca widzi, skąd zamówiono kurs.
 • Opcję zamówienia auta kombi lub busa.
 • Opcję wystawienia oceny naszym kierowcom i skomentowania ich umiejętności.
 • Ustawienie domyślnego sposobu płatności za kurs – np. możemy automatycznie po zakończonym przewozie pobrać należność z Twojego konta bankowego.
 • Przechowuje dane do faktur.

Nie są to wszystkie ciekawe rozwiązania, które znajdziesz w aplikacji Lite Taxi KRK. Zapoznaj się z jej możliwościami, a przekonasz się, jak wygodnie możesz zamawiać taksówkę.

Aplikacja Lite Taxi KRK wchodzi na krakowski rynek wymiatając konkurencję

Co wyróżnia Lite Taxi?

Rok 2020 jest dla branży taksówkarskiej okresem szczególnych wyzwań. Oferta Lite Taxi została przygotowana tak, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcom i kursantom, a jednocześnie zagwarantować im wygodne korzystanie z usług. Oto, co wyróżnia Lite Taxi:

 • Ceny za kurs nie poznasz dopiero po jego zakończeniu. Zobaczysz ją w aplikacji, zanim zamówisz taksówkę. Gwarantujemy, że dokładnie tyle zapłacisz.
 • Każdy pojazd wyposażyliśmy w przesłony antywirusowe, żeby zapewnić bezpieczeństwo podróżowania klientom i kierowcom.
 • Możesz mieć pewność, że zrealizujemy kurs, który zamówisz – nie odwołujemy ich. Co istotne, widzisz, gdzie aktualnie znajduje się nasza taksówka. Z aplikacji dowiesz się również, za ile auto powinno orientacyjnie dotrzeć na miejsce.
 • Jeśli masz szczególne życzenie odnośnie do wybranej trasy przejazdu, to oczywiście nasz kierowca spełni Twoją prośbę. Możesz nam jednak zaufać, że wybierzemy najkrótszą trasę dojazdową do celu.
 • Za kurs możesz zapłacić gotówkowo lub bezgotówkowo i ustawić domyślny sposób płatności za usługę.
 • Wymagamy minimalnej liczby danych osobowych – do realizacji zamówienia potrzebujemy Twojego numeru telefonu oraz wspomnianego już hasła identyfikacyjnego.

Jak widzisz, korzystanie z usług taksówkarskich wygląda obecnie całkowicie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Z góry wiesz, ile zapłacisz, kiedy przyjedzie auto i gdzie się obecnie znajduje. Wszystkim zarządzasz z pomocą prostej w obsłudze aplikacji Lite Taxi KRK, dzięki której zamawianie taksówek jest czystą przyjemnością!

Zobacz również te artykuły

Zostaw komentarz